T.B.S. Krak-System S.A.Ekskluzywny budynek z 15 apartamentami, Kraków ul. Skawińska 18

Przy ulicy Skawińskiej 18, nad brzegiem rzeki Wisły, nieopodal Bulwaru Inflanckiego, w odległości 800 m od Wawelu, 1400 m od Rynku Głównego, obok historycznej dzielnicy Kazimierz, powstaje jedyne, niepowtarzalne przedsięwzięcie deweloperskie – kameralny , ekskluzywny budynek mieszkalny, harmonijnie wkomponowany w historyczny układ urbanistyczny starej części Królewskiego Miasta Krakowa.

Wyjątkowa lokalizacja w prestiżowej dzielnicy ścisłego centrum miasta, w najbliższym sąsiedztwie najważniejszych instytucji, placówek kultury, nauki i rozrywki, a jednocześnie w enklawie ciszy i zieleni Bulwarów Wiślanych, w połączeniu z nowoczesną technologią i najwyższą jakością materiałów wykończeniowych, z których budowany jest apartamentowiec, wywołuje odczucie szczególnej elegancji i wyjątkowości.

Inwestycja obejmuje budowę VI kondygnacyjnego budynku, a w nim 15 luksusowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 42 - 110 m2, wielostanowiskowy garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz lokal usługowy. Do apartamentu na parterze przynależy zielony taras, do wszystkich apartamentów na wyższych kondygnacjach przynależy balkon lub ogród zimowy.

Inwestycja jest niebywałą okazją dla osób ceniących sobie walory życia w centrum metropolii, a jednocześnie w kameralnej okolicy emanującej ciszą i spokojem, w otoczeniu parkowej zieleni Bulwarów Wiślanych, z widokiem na toczącą swe wody Królową Polskich Rzek.