T.B.S. Krak-System S.A.Ekskluzywny budynek z 15 apartamentami, Kraków ul. Skawińska 18

Skawińska 18 to nowoczesny budynek apartamentowy zlokalizowany w zachodniej części ulicy Skawińskiej w Krakowie. Budynek położony w bezpośredniej bliskości Bulwaru Inflanckiego i barokowego klasztoru Paulinów „Na Skałce”,  w odległości 0,8 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, 1,4 km od Rynku Głównego z Sukiennicami i Kościołem Mariackim, 0,5 km od historycznej dzielnicy Krakowa – Kazimierz, charakterem i formą został wkomponowany w harmonijny historyczny układ urbanistyczny miasta.

To wyjątkowe miejsce na mapie miasta Krakowa, łączące w sobie kameralną atmosferę prywatności z komfortem codziennego życia w śródmiejskiej lokalizacji, a także gwarancja znakomitej inwestycji.

Atrakcyjne usytuowanie inwestycji zapewniające widok na bulwary Wisły, a przy dobrej widoczności również na Tatry, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście ścisłego centrum miasta,  w najbliższym sąsiedztwie najważniejszych instytucji, placówek kultury, nauki i rozrywki, a jednocześnie w  enklawie ciszy i zieleni Bulwarów Wiślanych, w połączeniu z nowoczesną technologią i najwyższą jakością materiałów wykończeniowych, z których wybudowany został apartamentowiec, wywołuje przekonanie o szczególnej elegancji i komforcie.

Luksusowego charakteru widocznego w każdym detalu nadają zarówno wysokiej klasy elewacja z tynkiem firmy STO i z elementami okładzin z płyt Verofil, wyjątkowe balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej inspirowane historyczną architekturą przedwojennych kamienic, okładzina marmurowa w hallu budynku jak i eleganckie portale drzwi wejściowych do apartamentów firmy Dierre. W hallu budynku przewidziano portiernię pod przyszłą obsługę concierge.

Skawińska 18 to VI-kondygnacyjny budynek, a w nim 15 luksusowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni  od 42 m2 do 110 m2, wielostanowiskowy dwupoziomowy garaż podziemny z windą samochodową oraz lokal usługowy, będący doskonałym wyborem dla kancelarii adwokackiej, notarialnej, gabinetu stomatologicznego, studia urody itp. Do apartamentu na parterze przynależy zielony taras, do wszystkich apartamentów na  wyższych kondygnacjach przynależy balkon, taras  lub ogród  zimowy.

Inwestycja jest niebywałą okazją dla osób ceniących sobie walory życia w centrum metropolii, a jednocześnie w kameralnej okolicy  emanującej ciszą i spokojem, w otoczeniu parkowej zieleni Bulwarów Wiślanych, z widokiem na toczącą swe wody Królową Polskich Rzek.