Project Description

Inwestycja realizowana – ul. Kantorowicka, Kraków

Kantorowicki Zakątek to nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana na obrzeżach Krakowa, przy ul. Kantorowickiej, w dynamicznie rozwijającej się Dzielnicy Wzgórza Krzesławickie.

Kantorowicki Zakątek położony jest w niedalekiej odległości od ścisłego Centrum Miasta – Rynku Głównego (ok. 12 km – 25 minut jazdy samochodem), od Zamku Królewskiego na Wawelu (13 km- 30 minut jazdy samochodem), nieopodal ważnych tras komunikacyjnych – ul. Łowińskiego i Okulickiego oraz w sąsiedztwie realizowanej północnej obwodnicy wraz z węzłem „Kraków – Mistrzejowice”, umożliwiającej w niedalekiej przyszłości szybki objazd Centrum Miasta, jak również wyjazd w kierunku Warszawy i Katowic.

W niewielkiej odległości od Inwestycji zlokalizowany jest malowniczy Dłubniański Park Krajobrazowy z dużą ilością dworków szlacheckich, parków i atrakcji przyrodniczych. Popularnym miejscem relaksu jest powstały na rzece Dłubni – Zalew Zesławicki (15 minut pieszo). Zalew jest unikatowym miejscem dla miłośników ornitologii, tu przebiegają szlaki przelotu rzadkich gatunków ptaków, a przybrzeżne szuwary są miejscem lęgowym dla wielu gatunków ptaków wodnych. Jest to także idealne miejsce wypoczynku dla wędkarzy, spacerowiczów, rowerzystów i amatorów biwakowania na świeżym powietrzu. Spokojna okolica inwestycji oraz bliskość obiektów sportowych (boisko sportowe) i terenów rekreacyjnych (Ogród Krakowian) i plac zabaw (Smoczy Skwer) pozwoli na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Inwestycja obejmuje budowę czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, składającego się z trzech połączonych segmentów, w których mieści się łącznie 65 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach od 31 m2 do 79 m2. Lokale mieszkalne zaprojektowane zostały w sposób ułatwiający funkcjonalną aranżację wnętrz, z możliwością łączenia mieszkań dla osiągnięcia optymalnych powierzchni, zaspakajających indywidualne potrzeby Nabywców. Wszystkie lokale mieszkalne na parterze posiadają tarasy z przestronnymi ogródkami, do lokali na wyższych kondygnacjach przynależne są balkony. Miejsca postojowe dla przyszłych właścicieli zapewnione są w garażu podziemnym.

Budynek został zaprojektowany w oparciu o wysokie standardy wykonania, łącząc w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Każdy z segmentów wyposażony będzie w cichobieżną windę pozwalającą na komunikację pomiędzy wszystkimi kondygnacjami budynku oraz przestrzenne klatki schodowe. Bryła budynku nawiązuje swym kształtem do istniejącej na sąsiedniej działce zabudowy mieszkaniowej, czym idealnie wkomponowuje się w charakter okolicznej architektury.

Kameralny charakter oraz lokalizacja inwestycji w zacisznej okolicy aglomeracji miejskiej to idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego i bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny.

Znajdź swoje mieszkanie

Szczegóły projektu

Planowany termin zakończenia robót

IV kwartał 2024 r.

Typ inwestycji

Budynek wielorodzinny

Galeria zdjęć