Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Krak - System" S.A

Skontaktuj się z nami:

+48 12 644 99 88 sekretariat@krak-system.com.pl

Misja i wizja Spółki

„Jakość oznacza robienie czegoś dobrze, nawet gdy nikt nie patrzy.”

Henry Ford, założyciel Ford Motor Company

 

Nasze Wartości:

Empatia – jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, chętnie doradzamy i pomagamy, cechuje nas indywidualne podejście w obsłudze Klienta, jesteśmy zawsze otwarci na każdą krytykę oraz propozycję zmian. Zadowolenie Klienta jest naszym największym sukcesem.

Otwartość – nieustannie zmieniamy się dla naszych Klientów, dostarczamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, które pozwolą osiągnąć przewagę konkurencyjną i gwarantują najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów i usług.

Rzetelność – rozumiemy złożoność procesu inwestycji budowlanej, dostarczamy najwyższej jakości lokale mieszkalne wybudowane przez sprawdzonych wykonawców z wysokiej jakości materiałów. Na każdym etapie działań stawiamy na solidność i profesjonalizm.

Przejrzystość – cenimy uczciwość i transparentność we wszystkich naszych działaniach, dostarczamy Klientom wszelkich informacji o realizowanych inwestycjach, gwarantujemy przejrzyste warunki, z gwarancją pełnego bezpieczeństwa transakcji, zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie wyboru lokalu.

Kompetencje – nasz zespół to wykwalifikowana kadra, współpracująca w rodzinnej atmosferze, to specjaliści zawsze gotowi do udzielania fachowych wskazówek, jak i do znajdowania rozwiązań pozwalających osiągać satysfakcję Klientów.

Współdziałanie – należymy do doświadczonej grupy kapitałowej, w ramach której wspólnie z naszymi wykonawcami realizujemy projekty deweloperskie.

Nasza misja;

Naszą misją jest tworzenie funkcjonalnych, o wysokiej jakości wykonania, ale i w rozsądnej cenie przestrzeni mieszkalnych, które zapewnią komfort użytkowania ich przyszłym Właścicielom.

Nasze inwestycje projektowane są z myślą o indywidualnych potrzebach Klientów, są efektem współpracy z cenionymi pracowniami architektonicznymi. Satysfakcja przyszłych właścicieli mieszkań jest dla nas najcenniejsza.

Napisz do nas!